Kontaktujte nás: +420603237166 | katerina@omlazovna.cz

 

 

Už v mládí jsem měla velké sklony k mimickým vráskám a převislým očním víčkám a hluboké nosoretní rýhy. Mimické vrásky se mi už začaly tvořit kolem 27. roku věku a 29. letech už jsem měla na čele 2 rýhy. Na své první profesionální fotografování ve 30. letech jsem si tedy koupila svoje první ampulky na vyhlazení vrásek od Biothermu, na trhu tenkrát ani jiné nebyly v roce 1997 a focení dopadlo skvěle. I na fotce bez retuší vypadám jako Hollywoodská hvězda i proto, že jsem tenkrát už několik let profesionálně líčila a předcvičovala modelkám pózy.
 
 • Vlevo
 • Na střed
 • Vpravo
Odebrat
Moje první profesionální foto k mým 30. tinám od Igor Zehl. Foto BEZ RETUŠÍ.
Protože tenkrát byly kvalitní krémy na vrásky velmi drahé, stály třeba Oční krém od Dior, Lancome, Elizabeth Arden cca 1 000 korun a výplaty byly cca 3 až 4 tisíce korun, tak jsem si vždy k vánocům koupila jen oční krém, krém na vrásky na celý obličej stál už tenkrát přes 2 tisíce korun. Takto jsem zjistila, že nejúčinnější byl z těchto tří značek, které jsem po 3 roky po vánocích testovala, byl od Elizabeth Arden. Tato firma mi i byla velmi sympatická. Jak jsme zakládali firmu na vizáž tak jsme koupili za 100 tisíc korun zboží od Elizabeth Arden abych získala profesionální stojan s líčidly. Příští rok byla soutěž Dáma roku, na kterou jsem si tedy mohla skvěle připravit pleť, ale už mi nezbylo na večerní šaty a tak jsem si na večer k malým černým uvázala bílý šátek a vyhrála jsem kategorii žen 30 až 40 let. Největší radost jsem měla z toho, že jsme vyhrály titulní stránku od Jadrana Šetlíka.
 
 • Vlevo
 • Na střed
 • Vpravo
Odebrat
kliknutím přidejte popisek
Jak vidíte - historický článek z Blesku...
 
 • Vlevo
 • Na střed
 • Vpravo
Odebrat
kliknutím přidejte popisek
a jak vidíte vlevo v mých cca 23 letech, kdy jsem pracovala jako účetní a trápila se s akné a měla blond barvu. Vpravo jsem právě na fotografii od Jadrana Šetlíka, kde jsem si ale prosadila trošku svůj styl účesu, který už nosím roky a který mi zeštíhluje obličej.
A tak jsem samozřejmě kromě přípravků na vrásky si vyzkoušela i spoustu přípravků na akné, které mě trápilo až do středního věku.
Testovala jsem líčidla, přípravky na vrásky a u toho nadále neustále studovala další a další kurzy líčení, kurzy na Barevnou typologii, kosmetické kurzy a semináře u zahraničních firem, jezdila na veletrhy.... A jak jsem stárla tak už kvalitní krémy nestačily, jediné, co mi vždy pomohlo bylo ošetření nějakým přístrojem, tak jsem si našla kosmetičku, která dělala ošetření i s tímto přístrojem. Ale bylo to finančně náročné, tak jsem si koupila pár přístrojů na domácí použití včetně galvanické žehličky. Ta pleť hodně zlepšila ale nemizely po ní hlubší vrásky. Udržovala jsem se tedy sama doma, přístroji a už jsem měla k vráskám i začínající druhou bradu před mými 50. narozeninami a tak jsem absolvovala 4 kurzy na Obličejovou jógu a u nejlepší lektorky jsem absolvovala Certifikační kurz lektorky Obličejové jógy a stala jsem se 1. certifikovanou lektorkou na jižní Moravě a asi 3tí v ČR.
Cvičení Obličejové jógy mi vyformovalo obličej a zlikvidovalo podbradek, ale hlubší vrásky stále zůstávaly. Vyzkoušela jsem tedy v kosmetickém salónu nové ošetření Thermage a opravdu mu za pár dní začaly vrásky mizet. Koupila jsem si tedy tento přístroj na domácí použití a ze začátku jsem si ošetřila jen pravou stranu 3x abych viděla výsledek. Vlevo je fotka z loňského léta, kde jsem abych si vyzkoušela jedny tablety na omlazení a udělala si modelku před, tak jsem se asi 2 měsíce negalvanizovala a málo cvičila Obličejovou ´jogu aby se mi udělaly vrásky. A na fotografii vpravo jsem po půl roce užívání těchto tablet A.G.E, Pill, které u mě můžete mít za nejnižší cenu v ČR a po 5 ošetřeních přístrojem Thermage.
 
 • Vlevo
 • Na střed
 • Vpravo
Odebrat
Vlevo 52 let bez přístrojů a vpravo po 53.let po 6 měsících po tabletách A.G.E. Pill a po 3 ošetřeních Thermate jen pravé poloviny obličeje.
a tady níže už mám na pravé fotografii ošetřenou i levou stranu a mám celý obličej ošetřený asi 5x.
Abych mohla toto omlazení dělat profesionálně, objednala jsem si profesionální radiofrekvenční přístroj a absolvovala školení na něj, tento přístroj budu mít ve svém novém omlazujícím salónu, který budu otvírat.
Současně, abych měla pro své klientky i profesionální přístroj Thermage, tak si budu dělat certifikační kurz na něj od profesionální firmy, která vybavuje kosmetické salony a u které toto ošetření stojí o cca 5 až 7 tisíc korun méně než u konkurence a na objednávku budu toto luxusní omlazování provádět.
Vlastním asi 7 různých přístrojů na omlazení, od Ultrazvuku, přes několik galvanických přístrojů, fotonovou - světelnou terapii a i Thermage na domácí použití a Thermage ruční a profesionální Radiofrekvenci.
Abych Vám současně s omlazením mohla i posílit Imunitu, tak u 1. a u 3. návštěvy a absolvování omlazující procedury Thermage či Radiofrekvence, Vám zdarma změřím Váš zdravotní stav na přístroji ROFES. Přístroj měří stav 17 orgánů, včetně Imunity, stavu plic, jater, štítné žlázy, slinivky, dělohy, prostaty atd.
 
 • Vlevo
 • Na střed
 • Vpravo
Odebrat
Přístroj ROFES kterým Vám zdarma změřím Váš zdravotní stav a stav 17 orgánů.
a takto pak vypadají výsledky měření, které Vám obratem pošlu na Váš email.
 
 • Vlevo
 • Na střed
 • Vpravo
Odebrat
kliknutím přidejte popisek
Jako vždy jdu ve všech oborech, které dělám, hodně do hloubky. I v Astrologii jsem vystudovala 8 ročníků Astrologie na 3 školách, tak i v přístrojích jsem absolvovala a budu absolvovat spoustu seminářů abych Vám mohla nabízet vždy ty nejkvalitnější služby.
A jedna veselá perlička na závěr. Učím ženy se o pleť starat doma v malých skupinkách 2 až 3 kamarádek - DOMÁCÍ OŠETŘENÍ S ENEZYMATICKÝM PEELINGEM A PLÁTÝNKOVOU MASKOU. A těsně před uzavřením provozoven jsem měla jednu takovou BEAUTY PARTY a měla jsem tam 2 kamarádky, té starší bylo 39 let. Po odchodu po tomto ošetření, bez přístrojů, si šla koupit do Alberta pivo, a u pokladny po ní chtěla pokladní Občanský průkaz! tak vypadala mladě, 2 vrásky na čele jí zcela zmizely jen po tomto ošetření bez přístrojů, které také vyučuji. Níže její fotografie po ošetření.
 
 • Vlevo
 • Na střed
 • Vpravo
Odebrat
Žena 39 let po Beauty party v mém studiu, kde si sama udělala Enzymatický peeling a plátýnkovou masku pod mým vedením.
a tak mě potěšilo, že po této ženě chtěla pokladní v Albertu Občanský průkaz po odchodu z mé Beauty party.
Už několik let mám ŠKOLU OMLAZENÍ kde si vybere každá žena i ta, která třeba nemá ráda přístroje, ta může absolvovat i kurz OBLIČEJOVÉ JÓGY ON-LINE vždy JEN PRO 1 ŽENU aby byla výuka intenzívní.
Více informací o účinném přístroji na podporu tvorby kolagenu v pleti THERMAGE NA DOMÁCÍ POUŽITÍ si můžete přečíst ZDE: https://www.omlazeni-thermage.cz/ a navíc ode mě získáte BONUS NA SLEVU + DÁRKOVÝ SLEVOVÝ ŠEK třeba na KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY ČI NA 1. OŠETŘENÍ TÍMTO PŘÍSTROJEM ZDARMA.
Vše pak dohromady v propojené koncepci mé ŠKOLY OMLAZENÍ. Více na WWW.SKOLA-OMLAZENI.CZ
Těším se na Vás, třeba i On-line, kde Vás mohu i zaškolit jak tento skvělý přístroj Thermage používat.
Vaše omlazovatelka Kateřina Schlosserová
www.omlazovna.cz
www.skola-omlazeni.cz
www.omlazeni-thermage.cz
 
 • Vlevo
 • Na střed
 • Vpravo
Odebrat
kliknutím přidejte popisek
A PO 5 OŠETŘENÍCH PŘÍSTROJEM THERMAGE V MÝCH 53 LETECH. Jak vidíte fotografii skenerem pleti, bez retuší. Skener mi změřil 29 let.
Více na WWW.OMLAZENI-THERMAGE.CZ